14 december Wolvega

Tequila F

Gibson Boko

12 december Gelsenkirchen

Super Queen C

Hour of Power

Hudson Boko

Dark Witch Sisu

7 december Wolvega

SJs Junior C

Dona de Vrie

Cameleon

2 december Hamburg

Hudson Boko

Super Queen C

30 november Wolvega

Hour of Power

Tequila F (monté)

Dona de Vrie

Gibson Boko

23 november Wolvega

Dark Witch Sisu

Tequila F

Benji Boy

Cameleon

SJs Junior C

14 november Hamburg

Dark Witch Sisu

Super Queen C

Hour of Power (niet gestart)

11 november Wolvega

Dona de Vrie

Iwan Boko

Cameleon

Gibson Boko

Benji Boy

31 oktober Hamburg

Hudson Boko

Super Queen C

28 oktober Gelsenkirchen 

Dark Wich Sisu

C’est La Vie C

Iwan Boko

Tequila F

Hour of Power

21 oktober Wolvega

Hour of Power

Indy Flevo

Curtis Somollie

Gibson Boko

Pokemon As

14 oktober Hamburg

Hudson Boko

Tequila F

SJs Junior C

Super Queen C

10 oktober Wolvega

C’est la Vie C

Benji Boy

Hour of Power

Dona de Vrie

kwalificatie

Iwan Boko

Pokemon As

1 oktober Joure

Cremers Boy

29 september Wolvega

Hudson Boko

22 & 23 september Berlijn

Super Queen C

SJs Junior C

C’est la Vie C

22 september Wolvega

Dona de Vrie

Indy Flevo

19 september Gelsenkirchen

Hudson Boko

Tequila F

Hour of Power

16 september Groningen

Dona de Vrie

Benji Boy

Cremers Boy

9 september Gelsenkirchen

Tequila F

SJs Junior C

C’est la Vie C

Hudson Boko

Inspector Bros ongeplaatst

2 september Wolvega

SJs Junior C 6e

kwalificatie

Hour of Power voldoende

28 augustus Waregem

Pokemon As

Tequila F

26 augustus Duindigt

Indy Flevo

Gibson Boko

24 augustus Wolvega

Dona de Vrie

Cremers Boy

Benji Boy

22 augustus Emmeloord

Cremers Boy

19 augustus Hamburg

SJs Junior C

C’est la Vie C

Hudson Boko

13 augustus Wolvega

Gibson Boko

Dona de Vrie

15 augustus Eenrum

Cremers Boy

26 augustus Duindigt

Indy Flevo

3 augustus Berlijn

Hudson Boko

Gibson Boko

C’est La Vie C

Dark Witch Sisu

4 augustus Berlijn

Tequila F

5 augustus Berlijn

SJs Junior C

Cremers Boy

Inspector Bros

Iwan Boko

C’est La Vie C

27 juli Berlijn

SJs Junior C

28 juli Berlijn

Gigant Greenwood

29 juli Berlijn

Iwan Boko

Impressive Bros (start niet)

Inspector Bros

C’est La Vie C

13 juli Gelsenkirchen

Gibson Boko 4e

Gigant Greenwood ongeplaatst

Hudson Boko uitgeschakeld

13 juli Wolvega

Benji Boy 5e

Cameleon uitgeschakeld

20 juni Hamburg

C’est la Vie C

Iwan Boko

Gigant Greenwood

23 juni Wolvega

Dark Witch Sisu

Tequila F

Cremers Boy

Cameleon

Inspector Bros