18 februari Wolvega

Benji Boy

15 februari Wolvega 

Dona de Vrie

12 februari Gelsenkirchen

Dark Witch Sisu

11 februari Wolvega

Dona de Vrie

8 februari Wolvega

SJs Junior C

Cameleon

Hour of Power

1 februari Wolvega

Gibson Boko

Benji Boy

Hudson Boko

25 januari Wolvega

Dark Witch Sisu

SJs Junior C

Cameleon

Hour of Power

18 januari Wolvega

Benji Boy

Hour of Power

Dark Witch Sisu

Dona de Vrie

Cameleon

14 januari Wolvega

Hudson Boko

Gibson Boko

11 januari Wolvega

SJs Junior C

7 januari Wolvega

Tequila F

4 januari Wolvega

Hour of Power

Super Queen C

Cameleon

28 december Wolvega

Dark Witch Sisu

Dona de Vrie

Cameleon

Gibson Boko

21 december Wolvega

Dona de Vrie

Hudson Boko

SJs Junior C

Super Queen C

14 december Wolvega

Tequila F

Gibson Boko

Benji Boy

12 december Gelsenkirchen

Super Queen C

Hour of Power

Hudson Boko

Dark Witch Sisu

7 december Wolvega

SJs Junior C

Dona de Vrie

Cameleon

2 december Hamburg

Hudson Boko

Super Queen C

30 november Wolvega

Hour of Power

Tequila F (monté)

Dona de Vrie

Gibson Boko

23 november Wolvega

Dark Witch Sisu

Tequila F

Benji Boy

Cameleon

SJs Junior C

14 november Hamburg

Dark Witch Sisu

Super Queen C

Hour of Power (niet gestart)

11 november Wolvega

Dona de Vrie

Iwan Boko

Cameleon

Gibson Boko

Benji Boy

31 oktober Hamburg

Hudson Boko

Super Queen C

28 oktober Gelsenkirchen 

Dark Wich Sisu

C’est La Vie C

Iwan Boko

Tequila F

Hour of Power

21 oktober Wolvega

Hour of Power

Indy Flevo

Curtis Somollie

Gibson Boko

Pokemon As

14 oktober Hamburg

Hudson Boko

Tequila F

SJs Junior C

Super Queen C

10 oktober Wolvega

C’est la Vie C

Benji Boy

Hour of Power

Dona de Vrie

kwalificatie

Iwan Boko

Pokemon As

1 oktober Joure

Cremers Boy

29 september Wolvega

Hudson Boko

22 & 23 september Berlijn

Super Queen C

SJs Junior C

C’est la Vie C

22 september Wolvega

Dona de Vrie

Indy Flevo

19 september Gelsenkirchen

Hudson Boko

Tequila F

Hour of Power

16 september Groningen

Dona de Vrie

Benji Boy

Cremers Boy

9 september Gelsenkirchen

Tequila F

SJs Junior C

C’est la Vie C

Hudson Boko

Inspector Bros ongeplaatst

2 september Wolvega

SJs Junior C 6e

kwalificatie

Hour of Power voldoende

28 augustus Waregem

Pokemon As

Tequila F

26 augustus Duindigt

Indy Flevo

Gibson Boko

24 augustus Wolvega

Dona de Vrie

Cremers Boy

Benji Boy

22 augustus Emmeloord

Cremers Boy

19 augustus Hamburg

SJs Junior C

C’est la Vie C

Hudson Boko

13 augustus Wolvega

Gibson Boko

Dona de Vrie

15 augustus Eenrum

Cremers Boy

26 augustus Duindigt

Indy Flevo

3 augustus Berlijn

Hudson Boko

Gibson Boko

C’est La Vie C

Dark Witch Sisu

4 augustus Berlijn

Tequila F

5 augustus Berlijn

SJs Junior C

Cremers Boy

Inspector Bros

Iwan Boko

C’est La Vie C

27 juli Berlijn

SJs Junior C

28 juli Berlijn

Gigant Greenwood

29 juli Berlijn

Iwan Boko

Impressive Bros (start niet)

Inspector Bros

C’est La Vie C

13 juli Gelsenkirchen

Gibson Boko 4e

Gigant Greenwood ongeplaatst

Hudson Boko uitgeschakeld

13 juli Wolvega

Benji Boy 5e

Cameleon uitgeschakeld

20 juni Hamburg

C’est la Vie C

Iwan Boko

Gigant Greenwood

23 juni Wolvega

Dark Witch Sisu

Tequila F

Cremers Boy

Cameleon

Inspector Bros