Uitslagen 2017

29 december Wolvega

Benji Boy 5e

26 december Gelsenkirchen 

Tequila F 3e

Hour of Power uitgeschakeld

22 december Wolvega

SJs Junior C 5e

Dark Witch Sisu 5e

17 december Hamburg

Wegens extreme gladheid, hebben Stefan en Martine, besloten om terug te keren naar huis.

De paarden zijn daardoor niet aan de start verschenen!

15 december Wolvega

Cameleon uitgeschakeld

Benji Boy 2e

13 december Gelsenkirchen 

Dark Witch Sisu 1e

SJs Junior C 3e

3 december Gelsenkirchen

SJs Junior C 1e

Gigant Greenwood ongeplaatst

1 december Wolvega

Benji Boy 4 e

Cameleon uitgeschakeld

27 november Hamburg

Hour of Power 1e

Dark Witch Sisu 1e

24 november Wolvega

Tequila F uitgeschakeld

Kwalificatie

SJs Junior C voldoende

19 november Dinslaken 

Howie Joe uitgeschakeld

Cremers Boy 4e

12 november Wolvega

Howie Joe uitgeschakeld

Tequila F uitgeschakeld

Dark Witch Sisu ongeplaatst

Benji Boy 4 e

Cameleon uitgeschakeld

29 oktober Gelsenkirchen

Dark Witch Sisu 2e

Tequila F 4e

Gigant Greenwood ongeplaatst

Howie Joe uitgeschakeld

29 oktober Duindigt

Cameleon 3e

23 oktober Dinslaken

Cremers Boy 6e

22 oktober Wolvega

Cronos Ringeat uitgeschakeld

Kwalificatie

Impressive Bros onvoldoende

15 oktober Gelsenkirchen 

Hour of Power 1e

Tequila F 1e

Dark Witch Sisu 2e

Gigand Greenwood 2e

11 oktober Wolvega

Cremers Boy 6e

8 oktober Hamburg

SJs Junior C 3e

Inspector Bros 3e

30 september Wolvega

Dark Witch Sisu uitgeschakeld

Hour of Power ongeplaatst

Kwalificatie

Howie Joe voldoende

Inspector Bros voldoende

24 september Berlijn

Cremers Boy 2e

C’est La Vie C ongeplaatst

Gigant Greenwood 2e

23 september Berlijn

SJs Junior C ongeplaatst

23 september Wolvega

Benji Boy 2e

17 september Bedburg Hau

Cremers Boy 1e

Tequila F 4e

16 september Wolvega

Cronos Ringeat uitgeschakeld

kwalificatie

SJ’s Junior C voldoende

Hour of Power voldoende

10 september Gelsenkirchen 

Dark Witch Sisu 1e

C’est la Vie C 5e

Gigant Greenwood 3e

Cremers Boy 5e

3 september Wolvega

Benji Boy 3e

Cronos Ringeat voldoende

30 augustus Dinslaken

Gigant Greenwood 1e

27 augustus Duindigt

Harrison Fanatic 2e

Tequila F 5e

Dark Witch Sisu 5e

9 augustus Duindigt

Harrison Fanatic 6e

6 augustus Berlijn

Gigant Greenwood 2e

5 augustus Berlijn

Tequila F 3e

C’est la Vie C 1e

4 augustus Berlijn

Cremers Boy 2e

30 juli Berlijn

Gigant Greenwood 5e

29 juli Berlijn

C’est la Vie C 3e

28 juli Berlijn

Tequila F 3e

SJs Junior C 3e

21 juli Wolvega

Harrison Fanatic ongeplaatst

Benji Boy 3e

16 juli Berlijn

SJs Junior C 4e

14 juli Gelsenkirchen

Tequila F 1e

14 juli Wolvega

Benji Boy 4e

9 juli Berlijn

C’est la Vie C 5e

Cremers Boy ongeplaatst

2 juli Berlijn

Gigant Greenwood 2e

SJs Junior C 4e

24 juni Wolvega

Tequila F ongeplaatst

18 juni Groningen

Benji Boy uitgeschakeld

Harrison Fanatic ongeplaatst

18 juni Gelsenkirchen

SJs Junior C 3e

C’est le Vie C 2e

Gigant Greenwood 4e

5 juni Dinslaken

Gigant Greenwood uitgeschakeld

Cremers Boy 3e

Howie Joe uitgeschakeld

2 juni Wolvega

SJs Junior C voldoende

C’est la Vie C voldoende

Hour of Power uitgeschakeld

Harrison Fanatic 3e

20 mei Wolvega

Benji Boy 3e

17 mei Dinslaken

Cremers Boy ongeplaatst

7 mei Gelsenkirchen

Cremers Boy 3e

1 mei Gelsenkirchen

Gigant Greenwood 5e

SJ’s Junior C 6e

Hour of Power uitgeschakeld

29 mei Wolvega

Howie Joe uitgeschakeld

Harrison Fanatic ongeplaatst

26 april Dinslaken

Cremers Boy 2e

19 april Wolvega

Gigant Greenwood ongeplaatst

Shamfalla ongeplaatst

Benji Boy 7e

kwalificatie

Harrison Fanatic voldoende

Hour of Power voldoende

SJ’s Junior C voldoende

17 april Dinslaken

Cremers Boy 1e

10 april Wolvega

Udia Ringeat ongeplaatst

Howie Joe uitgeschakeld

Gigant Greenwood voldoende 1.16

9 april Groningen

Benji Boy 2e

31 maart Wolvega

Shamfalla 1e

Udia Ringeat 6e

Benji Boy uitgeschakeld

kwalificatie

Howie Joe uitgeschakeld

12 maart Wolvega

Udia Ringeat ongeplaatst

Benji Boy uitgeschakeld

Shamfalla 5e

26 februari Dinslaken

Cremers Boy 1e