Uitslagen 2020

18 oktober Groningen

Dona de Vrie

Just for Josh

16 oktober Wolvega

SJs Junior C

Born to Run

11 oktober Duindigt 

Kenneth Heat ongeplaatst

Kairouan uitgeschakeld

Dona de Vrie ongeplaatst

9 oktober Wolvega 

Elixir Normand uitgeschakeld

kwalificatie 

Super Queen C voldoende

4 oktober Hamburg

John Butcher uitgeschakeld

SJs Junior C 4e

Eye Catcher C 🥈

2 oktober Wolvega

Born to Run 5e

27 september Duindigt 

Kenneth Heat 5e

Kairouan uitgeschakeld

25 september Wolvega 

Dona de Vrie 6e

kwalificatie 

Born to Run voldoende


20 september Berlijn

Pergamon S 7e

John Butcher 6e

19 september Berlijn

Super Queen C 4e

Eye Catcher C uitgeschakeld

16 september Groningen

Kairouan 🥉

11 september Wolvega 

Dona de Vrie 6e

SJs Junior C 🥉

Elixir Normand 5e

5 september Berlijn

Pergamon S 🥉💪

2 september Groningen

Kadans Transs R 6e

Kenneth Heat 5e

Eye Catcher C 🥈

31 augustus Gelsenkirchen

SJs Junior C

Super Queen C

Kairouan

John Butcher

30 augustus Wolvega

Dona de Vrie 5e

21 augustus Wolvega

Super Queen C Ongeplaatst

Kairouan uitgeschakeld

kwalificatie

SJs Junior C voldoende

14 augustus Wolvega

Pergamon S 🥈

Super Queen C 6e

kwalificatie 

SJs Junior C Voldoende

9 augustus Groningen 

Kenneth Heat 4e

Hour of Power 5e

Benji Boy 4e

John Butcher ongeplaatst

Kadans Transs R ongeplaatst

Just for Josh ongeplaatst

kwalificatie 

Kairouan Voldoende

31 juli Duindigt

Hour of Power uitgeschakeld

Kairouan Ongeplaatst

29 juli Joure

Just for Josh Uitgeschakeld

Benji Boy 🥉

28 juli Gelsenkirchen

C’est la Vie C 7e

26 juli Hamburg

Eye Catcher C 5e

Super Queen C 🥉

John Butcher 🥈

26 juli Dinslaken

Kosmos Greenwood 4e

24 juli Wolvega 

Kenneth Heat 4e

Pergamon S 4e

Dona de Vrie 6e

17 juli Dinslaken

Kosmos Greenwood

17 juli Wolvega 

Kenneth Heat 

12 juli Groningen 

Kadans Transs R

John Butcher

10 juli Wolvega 

Pergamon S 6e

Eye Catcher C Niet gestart

Dona de Vrie 8e

5 juli Alkmaar

Just for Josh Ongeplaatst

3 juli Wolvega 

Super Queen C Ongeplaatst

Kenneth Heat uitgeschakeld

1 juli Gelsenkirchen 

Hour of Power (5)

Kosmos Greenwood Ongeplaatst

Gibson Boko (monté) uitgeschakeld

C’est la Vie C 4e

23 juni Gelsenkirchen

Elixir Normand uitgeschakeld

Pergamon S 4e

19 juni Gelsenkirchen

Gibson Boko (monte) 🥉

Super Queen C 🥈

Kenneth Heat 4e

14 juni Hamburg

John Butcher 4e

C’est la Vie C 5e

Eye Catcher C 🥇

Hour of Power 🥉

7 juni Gelsenkirchen

Super Queen C 🥇

Elixir Normand 🥇

4 juni Hamburg 

Eye Catcher C 🥉

Pergamon S 4e

Dona de Vrie 🥉

Gibson Boko 5e

30 mei Gelsenkirchen 

Super Queen C uitgeschakeld

C’est la Vie C Ongeplaatst

John Butcher 🥉

24 mei Hamburg

Dona de Vrie 4e

Hour of Power 🥈

Kosmos Greenwood 6e

Java Greenwood 5e

21 mei München-Gladbach

Super Queen C 🥉

Eye Catcher C uitgeschakeld

Gibson Boko 4e

kwalificatie 

Pergamon S Voldoende

20 mei Wolvega

16 mei Wolvega

Super Queen C

Hour of Power

John Butcher

15 mei Gelsenkirchen 

C’est la Vie C

Java Greenwood


15 maart Groningen

Benji Boy

11 maart Wolvega 

Gibson Boko 5e

kwalificatie 

C’est la Vie C Voldoende

 6 maart Wolvega 

Dona de Vrie 🥈

Born to Run 5e

SJs Junior C 🥈

Java Greenwood 4e

kwalificatie 

Super Queen C Voldoende

28 februari Wolvega

Hour of Power uitgeschakeld

Gibson Boko 🥈

21 februari Wolvega

Born to Run 🥉

14 februari Wolvega

Hour of Power 4e

Gibson Boko 6e

Dona de Vrie 3e

7 februari Wolvega

SJs Junior C 🥈

John Butcher ongeplaatst

Born to Run 🥈

Hour of Power 🥉

Benji Boy ongeplaatst

31 januari Wolvega

Dona de Vrie 🥈


28 januari Gelsenkirchen

Gibson Boko Uitgeschakeld

24 januari Wolvega

John Butcher Uitgeschakeld

17 januari Wolvega 

SJs Junior C 5e

Born to Run 5e

Dona de Vrie 3e

10 januari Wolvega 

Born to Run 4e

Hour of Power 3e

3 januari Wolvega

SJs Junior C 5e

Gibson Boko uitgeschakeld

Hour of Power 5e

Dona de Vrie 🥈