Uitslagen 2019

19 mei Gelsenkirchen

Mr Culpeper 3e

Super Queen C 5e

Hudson Boko 6e

SJs Junior C 7e

10 mei Wolvega

Dona de Vrie 1e

Indy Flevo 1e

Benji Boy ongeplaatst

4 mei Wolvega

Dona de Vrie 2e

Mr Culpeper uitgeschakeld

John Butcher 2e

SJs Junior C voldoende

Super Queen C voldoende

1 mei Gelsenkirchen

Hudson Boko 2e

C’est La Vie C ongeplaatst

Dark Witch Sisu niet gestart

24 april Wolvega

Hour of Power 6e

Gibson Boko 6e

Benji Boy 7e

Indy Flevo 3e

18 april Gelsenkirchen

Hudson Boko 1e

Jin Jin Newport voldoende

17 april Wolvega 

Dark Witch Sisu 7e

John Butcher voldoende

Mr Culpeper voldoende

10 april Wolvega

Indy Flevo 1e

Gibson Boko 3e

C’est la Vie C ongeplaatst

Dona de Vrie voldoende

3 april Wolvega

Dark Witch Sisu ongeplaatst

Hour of Power 2e

C’est la Vie C voldoende

27 maart Wolvega

Dona de Vrie 2e

Dark Witch Sisu 4e

20 maart Wolvega

Benji Boy 6e

Hour of Power uitgeschakeld

Cameleon 5e

Gibson Boko 3e

13 maart Wolvega

Dark Witch Sisu 2e

Cameleon 2e

8 maart Wolvega

Dona de Vrie ongeplaatst

Gibson Boko ongeplaatst

1 maart Wolvega

Hour of Power 2e

Dona de Vrie 3e

Benji Boy 4e

27 februari Wolvega

Cameleon ongeplaatst

Dark Witch Sisu 6e

22 februari Wolvega

Hour of Power 2e

SJs Junior C 2e

Gibson Boko 5e

18 februari Wolvega

Benji Boy 5e

15 februari Wolvega 

Dona de Vrie 1e

12 februari Wolvega

Dark Witch Sisu 2e

11 februari Wolvega

Dona de Vrie 5e

8 februarinWolvega

Hour of Power 2e

SJs Junior C 4e

Cameleon uitgeschakeld

1 februari Wolvega

Hudson Boko ongeplaatst

Gibson Boko ongeplaatst

Benji Boy 4e

25 januari Wolvega

Cameleon 5e

SJs Junior C 4e

Hour of Power uitgeschakeld

Dark Witch Sisu 4e

18 januari Wolvega

Hour of Power 1e

Benji Boy 5e

Dona de Vrie 3e

Cameleon ongeplaatst

Dark Witch Sisu ongeplaatst

14 januari Wolvega

Gibson Boko 2e

Hudson Boko uitgeschakeld

11 januari Wolvega

SJs Junior C 3e

7 januari Wolvega

Tequila F 3e

4 januari Wolvega

Cameleon 3e

Hour of Power 3e

Super Queen C 5e