Uitslagen 2018

14 oktober Hamburg

10 oktober Wolvega

C’est la Vie C

Benji Boy

Hour of Power

Dona de Vrie

kwalificatie

Iwan Boko

Pokemon As

1 oktober Joure

Cremers Boy niet gestart

29 september Wolvega

Hudson Boko uitgeschakeld

22 & 23 september Berlijn

Super Queen C 5e

SJs Junior C 4e

C’est la Vie C 4e

22 september Wolvega

Dona de Vrie 5e

Indy Flevo 2e

19 september Gelsenkirchen

Hudson Boko 1e

Tequila F 3e

Hour of Power 3e

16 september Groningen

Dona de Vrie 4e

Benji Boy 2e

Cremers Boy 3e

9 september Gelsenkirchen

Tequila F 4e

SJs Junior C 4e

C’est la Vie C 3e

Hudson Boko 2e

Inspector Bros ongeplaatst

2 september Wolvega

SJs Junior C 6e

kwalificatie

Hour of Power voldoende

26 augustus Duindigt 

Gibson Boko 5e

Indy Flevo ongeplaatst

24 augustus Wolvega

Dona de Vrie ongeplaatst

Benji Boy 1e

Cremers Boy 5e

22 augustus Emmeloord 

Cremers Boy 4e

19 augustus Wolvega 

SJs Junior C 1e

C’est la Vie C 6e

Hudson Boko 1e

15 augustus Eenrum

Cremers Boy 4e

13 augustus Wolvega

Dona de Vrie 3e

Gibson Boko ongeplaatst

8 augustus Duindigt

Indy Flevo 2e

3 augustus Berlijn

Hudson Boko 2e

Gibson Boko uitgeschakeld

C’est La Vie C 5e & 4e

Dark Witch Sisu ongeplaatst

4 augustus Berlijn

Tequila F 3e

5 augustus Berlijn

SJs Junior C 5e

Cremers Boy 1e

Inspector Bros 7e

Iwan Boko uitgeschakeld

C’est La Vie C niet gestart

27 juli Wolvega

Dona de Vrie – Dion Tesselaar 2e

27 juli Berlijn

SJs Junior C 5e

28 juli Berlijn

Tequila F 2e

Gigant Greenwood ongeplaatst

29 juli Berlijn

Iwan Boko uitgeschakeld

Inspector Bros 2e

C’est la Vie C 3

23 juni Wolvega

Cameleon 1e

Inspector Bros 3e

Tequila F ongeplaatst

Cremers Boy ongeplaatst

Dark Witch Sisu ongeplaatst

20 juni Hamburg

Iwan Boko 1e

C’est la Vie C uitgeschakeld

Gigant Greenwood ongeplaatst

10 juni Dinslaken

Impressive Bros 2e

6 juni Gelsenkirchen 

Iwan Boko 1e

Dark Witch Sisu 5e

C’est la Vie C 5e

2 juni Gelsenkirchen 

Iwan Boko uitgeschakeld

Tequila F uitgeschakeld

1 juni Wolvega

Cameleon 5e

Benji Boy 2e

Indy Flevo uitgeschakeld

27 mei Berlijn

Gigant Greenwood 2e

Inspector Bros uitgeschakeld

21 mei Dinslaken

Cremers Boy 5e

Gigant Greenwood 1e

Impressive Bros 1e

12 mei Wolvega

Tequila F 3e

Cameleon uitgeschakeld

Indy Flevo uitgeschakeld

Benji Boy 6e

6 mei Hamburg

Hour of Power 3e

Impressive Bros ongeplaatst

Iwan Boko ongeplaatst

1 mei Gelsenkirchen

Tequila F 2e

Cremers Boy 6

Inspector Bros 2e

SJs Junior C ongeplaatst

28 april Wolvega

Cameleon ongeplaatst

Howie Joe uitgeschakeld

22 april Hamburg

Gigant Greenwood 1e

Impressive Bros 2e

Hour of Power 5e

C’est La Vie C 2e

18 april Wolvega

Iwan Boko voldoende 16.1

Indy Flevo voldoende 14.5

Cremers Boy 4e

Tequila F ongeplaatst

SJs Junior C 2e

Cameleon 1e

15 april Groningen

Howie Joe ongeplaatst

9 april Wolvega

Impressive Bros voldoende 18.5

Benji Boy 5e

Gigant Greenwood ongeplaatst

8 april Gelsenkirchen 

Inspector Bros 2e

SJs Junior C 1e

Cremers Boy 2e

2 april Hamburg

C’est la Vie C 6e in serie

Hour of Power 3e

Dark Witch Sisu ongeplaatst

C’est la Vie C 2e in B finale

2 april Dinslaken

Howie Joe uitgeschakeld

28 maart Wolvega

Cameleon uitgeschakeld

Benji Boy 5e

22 maart Gelsenkirchen

Cremers Boy uitgeschakeld

SJs Junior C 4e

C’est La Vie  6e

18 maart Wolvega

Cameleon 1e

Benji Boy 3e

Cremers Boy 6e

11 maart Wolvega

Cameleon uitgeschakeld

Dark Witch Sisu 3e

18 februari Wolvega

Benji Boy 5e

Cameleon 4e

SJs Junior C 5e

11 februari Gelsenkirchen 

SJs Junior C 3e

Dark Wich Sisu niet gestart

2 februari Wolvega

Cameleon 2e

26 januari Wolvega

Benji Boy 5e

19 januari Wolvega

SJs Junior C 5 e

Cameleon 4e

16 januari Gelsenkirchen 

Dark Witch Sisu 3e

5 januari Wolvega

SJs Junior C 2e

Benji Boy 2e

Cameleon 3e

1 januari Gelsenkirchen

Tequila F 2e

Dark Witch Sisu 1e